Yeni Doğum Yapan Birine Ne Hediye Alınır? – Babamama Kids


Yeni Doğum Yapan Birine Ne Hediye Alınır?

tarihinde Hasan Balkanay tarafından gönderildi

Yeni doğum yapmış birine hediye almak, seçimi zor bir durumdur. Bu durumdan sizi kurtarmak adına önerilerde bulunmak için bu yazıyı yazıyorum. Öncelikli olarak kişinin kendisinden ziyade artık en değerli varlığı olan kişiye yani evladına almanın onu daha mutlu edeceğine inanıyoruz. Bebeğinin konforunu onun sağlıklı bir şekilde büyümesi bu süreçte bir ebeveynin en çok istediği şeydir.

 

Yeni doğan bebekler en çok vakti uykuda geçirir. Bu süre yeni doğumdan 3-4 aylık olana kadar 12-16 saat aralığında değişir. 3-4 aylık olduktan sonra da 3 4 saat aralıksız uyuyup beslenmek için kalkarlar. Bu sebeple uykusunda kullanacağı bir hediye daha çok kullanmasına sebep olacaktır. Bebeğimiz doğduğu zaman olan 21. Yüzyılda sentetikleşen, her şeye katkı maddesi katılması, doğal ürünlerin en çok tercih ettiklerimiz arasında popüler olmasını sağlıyor. Bir bebek yeni doğduğunda çok beslenir, çok kusar ve çok uyur. Malumunuz beslenme konusunda annesinin yemesinden başka sağlayabileceğimiz bir katkı bulunmamaktadır. Kusmasından dolayı sürekli kıyafet değiştirme sorunu vardır ama oda çok hızlı büyüdüğü için alınan kıyafetin kullanım süresi çok kısadır. En güzeli bizim üretmekte olduğumu babamama müslin battaniyeleri en iyi seçenek olarak karşımıza çıkıyor. İnanın şu an bu yazıyı çok objektif bir şekilde yazmaktayım. Üretmiş olduğumuz 4 katlı müslin battaniyeler hava aldırdığı ve doğal pamuk ipliğinden üretilmesi tavsiyelerim arasında 1 numaraya yükselmesini sağlıyor. Ayrıca annemizde çok amaçlı kullanabilir. Bunu düşündüğümüzden dolayı ürünlerimizi kişiye özel olarak hediye paketinde göndermekteyiz.Hemde bu yazıyı okuyorsanız eğer sizi hediye konusunda düşünmekten, kararsız kalmaktan kurtardığımıza inanıyoruz. Umarız ki başarmışızdır. :)

 

Sizin sevdiklerinizi düşündüğünüz böyle zamanlarda, biz de sizin bu hassasiyetinize karşı yardımcı olabilmişizdir diye umuyoruz. Zor zamanlardan geçtiğimiz bu zamanda sevdiklerinizle çok mutlu ve sağlıklı günler diliyoruz.

0 yorum

Yorum yapın