İade ve Değişim – Babamama Kids


İade ve Değişim

Teslimat

 

Türkiye’nin heryerine ÜCRETSİZ KARGO!

Ürünler 1-2 iş günü içinde kargolanmaktadır. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı, nadir de olsa bu süre 3-5 iş gününe çıkabilmektedir.

 

İade Politikası

 

1) Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde babamamakids.com iade başvurusunda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde başvurunuz kabul edildikten sonra iade edebilirsiniz. Eğer iade edeceğiniz ürün ile 100 üzeri kargo bedava kampanyasından yararlanmadıysanız anlaşmalı kargo firması üzerinden iade etmeniz halinde tarafınızdan herhangi bir kargo ücreti tahsil edilmeyecektir. 100 ve üzeri kargo bedava kampanyası dahilinde yaptığınız alışverişin iadesinde anlaşmalı kargo şirketi sizden ücret talep edecektir, aksi takdirde iade işlemi için gerekli kargo gönderimi gerçekleşmez. Yine iade işlemi için kargonuzu anlaşmalı olduğumuz firma haricinde bir kargo firmasında yaparsanız ücret tarafınızdan tahsil edilecektir. Ürünlerin yanı sıra fatura veya iade faturası ve iade formu da gönderilmelidir aksi halde iade kabul edilmeyecektir.

2) İade edeceğiniz siparişle birlikte size ulaştırılan promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de iade edilmesi gerekmektedir.

3) Ürünler (özellikle diş kaşıyıcılar) ambalajı açılmamış, bozulmamış, denenmemiş, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

* Ürünlerde belirtilen yaş aralıkları, tüketiciye fikir vermesi adına tahmini olarak geniş bir aralıkta referans olarak belirtilmiştir.